Opis firmy

Tworzenie i projektowanie stron internetowych jest procesem złożonym, wymagającym wielu aspektów i analiz biznesowych firmy dla której tworzona jest strona. Nie ma na to prostego rozwiązania, dlatego też każdy klient powinien zlecić tę usługę profesjonalistom posiadającym w swoich szeregach specjalistów od projektowania UX, projektantów graficznych oraz deweloperów…

Nie ma na świecie osoby, która by nadawała się do tworzenia stron internetowych kompleksowo realizując usługę efektywnego jej projektowania od początku do końca. Dlatego też należy zlecić tę sprawę fachowcom od web designu. Zobacz jak wybrać firmę tworzącą strony internetowe i na co zwracać uwagę podczas pierwszych rozmów.

Projektowanie stron internetowych to proces składający się z kilku etapów od budowy profilu Klienta po projekt użyteczny i graficzny strony, opracowanie jej architektury informacji.

Czym jest projektowanie stron ?

Projektowanie stron to nie tylko sama grafika lecz poznanie potrzeb Klienta oraz projekt jej użyteczności dostosowanej do konkretnego odbiorcy i jego możliwości. W agencji Hauerpower budujemy architekturę oraz logikę poruszania się użytkownika po stronie internetowej w taki sposób aby była intuicyjna oraz czytelna dla użytkownika. Prowadzenie użytkownika po stronie wymaga znajomości nie tylko zasad projektowania ale także psychologii i zachowań użytkowników np: do czego są przyzwyczajeni lub jak reagują na kolory czy odpowiednie zestawienia fontów.

Krakowska agencja Hauerpower

HauerPower to agencja interaktywna tworzona przez specjalistów SEO, UX oraz developerów z branży IT i nowych mediów dla których produkt końcowy w postaci gotowej strony internetowej stanowi element codziennej pracy. Bogata wiedza, znajomość najnowszych trendów oraz nienaganne umiejętności programistyczne decydują o tym, że coraz więcej Klientów z miasta Kraków stawia na ich usługi. Sprawdź, jak prezentują się strony internetowe stanowiące efekt pracy agencji digital i przekonaj się, że HauerPower nie ma sobie równych pod względem realizowania usług kompleksowo wraz z prowadzeniem kampanii marketingowych oraz realizacji SEO.

Dowiedz się więcej:

Dane firmy

Nazwa firmy: Hauerpower

Adres: al. 29 Listopada 85, 31-408 Kraków, małopolskie

Telefon: 514 963 507

Strona internetowa:

Lokaliacja